O Kocie w butach
przy wesołych nutach

"...Wiara czyni cuda - już dobrze to wiecie, a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie …"

Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu "O Kocie w butach przy wesołych nutach", przygotowanego przez Teatr Moich Marzeń z Chorzowa.

Uśmiechnięte twarze, spontaniczne reakcje i prośby naszych najmłodszych widzów o kolejną bajkę z ich marzeń dodały nam skrzydeł. Po wspólnej wędrówce u boku Czerwonego Kapturka i sympatycznego wilka dotarliśmy do bram kolejnej przygody, która porusza serca i wyobraźnię.

Najmłodszy syn młynarza- Adam - otrzymuje w spadku po zmarłym ojcu czarnego kota. Nie spodziewa się nawet, że dar ten odmieni jego życie. Wyśmiewany w piosence kot nagle zaczyna mówić i co więcej bierze w swoje ręce los opiekuna.

Wspólnie poznają miłość młynarczyka – królewnę Lenę, walczą o jej serce z bogatym Księciuniem i dzielnie stawiają czoła złemu czarnoksiężnikowi Buranowi.

Czy naszym bohaterom uda się odzyskać królewnę z niewoli i odmienić swój los ? Będziecie mogli o tym przekonać biorąc udział w naszym nowym spektaklu, gdzie nie zabraknie miejsca na interakcję z publicznością. Kto wie, może uda się Wam nawet coś wyczarować…?

Oprócz wartkiej akcji wynikającej z treści scenariusza i pomysłów reżysera na barwne przedstawienie perypetii Adama i jego kota, usłyszycie kolejny raz piękne piosenki z udziałem naszego zawodowego zespołu aktorskiego. Nie zabraknie także dreszczyku emocji i wzruszeń…

REŻYSERIA
Ewelina Tabaka

SCENARIUSZ I MUZYKA/TEKSTY PIOSENEK
Rafał Gołąbowski

SCENOGRAFIA
Justyna Respondek

KOSTIUMY
Urszula Szebel

MASKI/KUKŁY

Elżbieta Żelezik

ARANŻACJE I MASTERING
Krzysztof Pająk

GITARY SOLOWE
Jacek Przydryga

CHOREOGRAFIA Agnieszka Bednarz

GOŚCINNIE WOKAL
Wojciech Dudziński

WYSTĘPUJĄ: Aleksandra Szokiel, Katarzyna Koziorz, Paweł Zawufal, Błażej Olma, Katarzyna Kubicz, Paweł Soduła, Marcin Tomaszewski

 

 

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!