Ewelina Tabaka
Dyrektor Teatru Moich Marzeń.Aktorka teatralna i reżyser.
Rafał Gołąbowski
Autor scenariuszy, piosenek oraz muzyki. Występował na Festiwalu Opolskim w koncercie gwiazd i prowadził program dla dzieci na antenie TVN -Twój problem nasza głowa
Aleksandra Konieczna
Kierownik Biura Obsługi Widza
Paweł Zaufal
Absolwent PWST Kraków(Wydział Teatru Tańca w Bytomiu) Występował na scenach Gliwickiego Teatru Muzycznego,Śląskiego Teatru Tańca,Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.(Sharp Shot)
Piotr Rybak
PWST Kraków, grał w Teatrze im L.Solskiego w Tarnowie i w Teatrze Śląskim w Katowicach . Wystąpił w filmach "Ratownicy"M.Wrony, "Drzazgi" M.Pieprzycy i "Obywatelu"J.Stuhra
Elżbieta Piekorz
Absolwentka Szkoły Aktorskiej przy Teatrze Śląskim w Katowicach.Ukończyła międzynarodowe warsztaty teatralne Sommer Theaterkarrusel w Theater Brett w Wiedniu oraz warsztaty mistrzowskie z Nikolajem Kolyadą.
Maria Bijak
Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie, Wydział Teatru Tańca w Bytomiu
Jarosłąw Tyran
Absolwent studium Wokalno – Baletowego w Gliwicach, złożył egzamin przed Państwową Komisją egzaminacyjną ZASP dla aktorów dramatu w Warszawie.
Agnieszka Bednarz
Absolwentka Wydziału Teatru Tańca PWST w Krakowie. Aktorka miała okazję zaprezentować się na scenach Polski i świata m.in. Brazylii, Włoch, Słowenii, Litwy, Rosji, Niemiec i Węgier.
Błażej Olma
Ukończył Szkołę Musicalową w Bielsku Białej.Współpracował z Teatrem Polskim w Bielsku-Białej oraz z Och-Teatrem
Daniel Wysocki
Realizator światła i dźwięku.Muzyk,bassmen.Jak mawia-Jest optymalnie:)
Justyna Masłowska
PWST w Krakowie (Wydział Teatru Tańca) spektakle (The white color of your eyes,Working title ego;Król Ubu,czyli Polacy); film(Obywatel)
Ewa Kubiak
Absolwentka Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim im. S. WyspiańskiegowKatowicach oraz Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego wKrakowie  Koordynatorka 17 premier teatralnych, producentka 12 spektakli
Agata Lüters
PWST w Krakowie(Wydział Teatru Tańca). Prowadziła m.in. warsztaty dla aktorów z Hong-Kongu i tancerzy z Macau Conservatory w Chinach .
Anna Gamrot
Ukończyła studium aktorskie przy Teatrze Śląskim a w grudniu 2012 r. zdała egzamin eksternistyczny przy ZASP
Kasia Pawłowska
PWST w Krakowie (Wydział Teatru Tańca)spektakle( Room 40, Working title EGO, Ubu Król czyli Polacy) film (Obywatel)

Teatr Moich Marzeń powstał, aby od najmlodszych lat wychowywać dzieci i młodzież poprzez sztukę w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Mając na względzie wartosci edukacyjne, dydaktyczne i profilaktyczne oraz opierając się o kanon lektur szkolnych, stworzyliśmy "coś", co od najmłodszych lat pozostawało w sferze naszych marzeń - prawdziwy bajkowy teatr.

Doświadczenie zawodowe, wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu i ludzie, których mieliśmy okazję poznać na naszej drodze sprawiły, że kolejny raz sen się spełnił.

Korzystajac z zaproszenia na nasze spektakle z pewnością poczujecie ten sam przypływ energii, który towarzyszy nam od momentu zrodzenia się pomysłu.

Liczymy, że walory artystyczne pozostawią miłe wspomnienia i będziecie do nas wracać.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!