O małej syrence
w niejednej piosence

"… Kiedyś przyjdzie taki dzień, że spełni się Twój najpiękniejszy sen.
Teraz nie wiesz jak i gdzie…"

To przesłanie zawarte w jednej z piosenek naszego kolejnego musicalu dedykujemy wszystkim marzycielom ! Tym razem zawędrujecie wraz z bohaterami naszej sztuki w głębiny oceanu. Poznacie tam małą syrenkę Vivien, jej stanowczego ojca- króla Nefryta, zabawnego kraba Szachwarę oraz podstępną wiedźmę Zewlagę. Na brzegu wielkiej wody pojawi się książę Edward, wypatrujący co dnia dziewczyny, która ocaliła mu życie podczas szalejącego sztormu, jego urocza mama- królowa Hortensja oraz niezastąpiony kucharz Fryc wraz z marynarzami.

Co łączy te wszystkie postaci? Przekonacie się przyjmując nasze zaproszenie na spektakl, a Wasze wzruszenia, uśmiech na twarzy i aplauz będą dopełnieniem tego, co stworzyliśmy z myślą o najmłodszych miłośnikach muzycznego teatru.

Żyjemy obecnie w czasach, kiedy nasze pociechy nie zawsze mogą liczyć na uwagę dorosłych, chcących dotrzymać tempa realiom codziennych zmagań z rzeczywistością… Zdarza się, że odsunięte na dalszy plan dziecko próbuje tego, co nieznane i zakazane. Pragnie poznać inny, czasami zmyślony przez siebie świat. W pewnym momencie wymyka nam się z rąk, a odnaleźć drogę powrotną jest bardzo trudno. Czasami po prostu jej nie ma… Do takiej refleksji zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów, którzy zaszczycą Nas swoją obecnością na spektaklu.
Zapraszamy na naszą kolejną bajkę muzyczną ! Sprawdźcie, jak daleko tym razem poniosła nas wyobraźnia…!

REŻYSERIA
Ewelina Tabaka

SCENARIUSZ
Rafał Gołąbowski

KOSTIUMUY
Elżbieta Żelezik, Ewelina Tabaka,Joanna Cupriak

MASKI I REKWIZYTY
Elżbieta Żelezik,Weronika Tabaka

MUZYKA I TEKSTY PIOSENEK
Rafał Gołąbowski

ARANŻACEJ, MASTERING
Krzysztof Pająk

PROJEKT I WYKONANIE SCENOGRAFII
Aneta Kurylec, Rafał Gołąbowski, Lidia Sowa

CHOREOGRAFIA
Agnieszka Bednarz

GITARY
Piotr Czerwiński, Rafał Gołąbowski

KONCERTINA
Marek Wikliński

SKRZYPCE
Mirosław Walczak

GOŚCINNIE WOKAL
Alona Szostak

WYSTĘPUJĄ: 

Aleksandra Szokiel,Alicja Hudeczek, Katarzyna Koziorz, Błażej Olma, Paweł Zaufal, Piotr Rybak,Bartłomiej Hauke,Paweł Soduła,Marcin Tomaszewski

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!